Disa nga banorët shprehen : Produksioni i Big Brother VIP Albania i korruptuar

Kur premtohen surpriza nga një spektakël,gjëja e fundit që imagjinojmë është një spektakël skandalesh.

Duket sikur skaleta e Top Channel shkon në kosh gjithmonë sepse situata ju del nga duart nga njerëzit që vetë i zgjodhën për “Show”Çfarë ndodhi tani?

Epo aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë me Luizin kanë lënë të kuptohet se ka vend për dyshim qëndrimi i tij ende në shtëpi pas gjithë gjërave që kanë ndodhur me të.“Ti na trego kë ke mik një herë, se ta kam bërë këtë pyetjen disa herë. Na trego kë ke mik këtu brenda” janë disa nga fjalët e Oltës të cilat i mbështet edhe Tea duke thënë “Edhe unë e mendoj këtë ”

Nuk do të ishte në fakt hera e parë pasi edhe kur Olta po bisedonte në dhomë rreth kësaj gjëje,asaj herën e parë ju kërkua të rregullonte mikrofonin(edhe pse mikrofoni s’kishte asnjë problem) dhe pastaj u thirr në dhomën e rrëfimit.

 

Aty tek ajo dhoma bëhet gjithë loja e Top-it që këtë vit spo mbledh dot asnjë banor në asnjë formë..

Skaleta del para çdo Prime në internet,banorët ‘flasin më shumë seç duhet’ ,Luizi ju doli nga parashikimi dhe nuk po e ndalin dot as ate e as dronat,pësuan sulm kibernetik në internet dhe ende nuk kemi shkuar në gjysëm të rrugës..

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

SKANDAL! “Era Krist në të gjithë dhomën”/ Olta Gixhari i habit të gjithë me veprimin e fundit, i fut duart… (Video)

Aktorja Olta Gixhari me veprimin e fundit, ka habitur jo vetëm banorët në shtëpinë e Big Brother, por edhe audiencën, teksa kontrollonte sendet personale...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME