Basha kallëzoi në SPAK 5 demokratë, por ja çfarë i bën Jozefina Topalli. Ajo publikon… (Foto)

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka dalë me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale pas kallëzimit në SPAK që bëri sot Basha për 3 deputetë dhe 2 sekretarë që morën pjesë në Kuvendin e thirrur nga Sali Berisha.

Postimi i plotë:

“Vetem sot me zhgenjeu!

Lb,I shkarkuar nga rreth 5000 mije delegate te PD, paska kallezuar në SPAK disa deputetë demokratë, që iu bashkuan Kuvendit Kombëtar të mbledhur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ne fakt per te gjithe ata qe ende mund te cuditen me njeriun qe nuk kishte asgje te perbashket me PD, i them se vetem sot me zhgenjeu .

Sot, LB , ne emer te popullit duhej t’i denonte me vdekje / pushkatim apo varje ne litar sipas tradites. Por ne fakt as Ramiz Alia nuk e pengoi dot themelimin e PD. Ramiz Alia nuk guxoi te dergonte ne polici apo hetuesi asnje themelues te PD.LB , ky dordolec nuk tremb askend dhe nuk i hyn ne pune me askuj.

Ai ka dy opsione: ose te rrije si Kryetar i keshillit te ndrikullave ( shiko foton) ose te hyje edhe de jure ne qeveri .( se de fakto ka vite qe eshte).”-shkruan Topalli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...