‘Mashtrimi’ nga Instagrami, ja sa ndryshe duket Tayna nga rrjetet sociale në jetën e përditshme (foto)

122

Estrada është e njohur për operacionet e ndryshme plastike dhe kjo shihet momentin kur disa prej këngëtarëve tona nuk janë të rregulluara e ku ato duken tërësisht ndryshe

 

Këtu nuk bën përjashtim as Tayna.

 

Reperja kosovare ishte në fokus të faqes së njohur të Instagramit, “Vipat e Bllokut” e ku ajo duket tërësisht ndryshe nga ajo që është në rrjetet sociale.

 

Kjo pamje e Taynas është krejtësisht ndryshe, saqë nuk do ta njihnin nëse do ta takonit në rrugë.

 

Këngëtarja, e cila ka paralajmëruar një album të ri, është aktive në rrjetet sociale derisa para dy dite ajo është paraqitur me të brendshme në një ballkon të një banese.

 

Lexo edhe:   Nga Luana e Marina tek Lori Hoxha: VIP-at shqiptarë mblidhen në Dubai