‘Meshkujt vënë gjithmonë mirëqenien e tyre të parën, faji i nënave që i rrisin...

“Meshkujt vënë gjithmonë mirëqenien e tyre të parën”, tha aktorja. “Faji qëndron tek nënat e tyre, të cilat i rrisin si pasha të vegjël dhe kështu kur rriten ata...

PRET TË DASHURËN NË AEROPORT ME PANKARTËN: “E DI QË MË KE TRADHËTUAR”

Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Austral i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shkronja shtypi: “E di që më ke tradhëtuar”. Fotoja u...

E humbi kuletën para 14 vitesh, e gjen në mënyrën më të pazakontë

Një gazetar nga Londra, Tim Burrows e kishte humbur kuletën e tij në një festival leximi në vitin 2003, dhe këtë javë ka marrë një mesazh nga njeriu që...

Nëse i dërgon këtë mesazh partnerit ose partneres do ndahesh menjëherë!

Nëse ke siguri në vetvete dhe në partnerin tuaj sentimental, nuk duhet të jeni shumë xheloz dhe shumë të shprehur përmes mesazheve tekstuale. E vërteta është se aplikacionet si WhatsApp...

Shëndeti, dashuria, financat: Horoskopi i plotë i muajit Shkurt 2019

Dashi Në këtë muaj të dytë të vitit, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje duhet...

Një dedikim i ndier: “Gjyshit tim, dhe gjithë gjyshërve që na mbrojnë, prej atje...

Një dedikim për ty, gjyshi im dhe gjithë gjyshërve që tani janë lart në qiell, por megjithatë na ndjekin dhe ndriçojnë hapat tona përditë. Unë jam e sigurt se ata...

Letër motrës që nuk e pata kurrë

Do të isha me ty sot, duke pirë një kafe e duke trazuar një lugë sheqer mbi të, me etjen e madhe për të treguar se si po më...

Publikohet horoskopi i muajit Shkurt/Surpriza për këto shenja

Horoskopi i muajit Shkurt: DASHI: Do jeni shumë të kërkuar gjatë këtij muaji dhe të gjithë do duan t’iu kenë pranë. Mundohuni vetëm të jeni pak më shumë mbrojtës ndaj vetes...

Një bo.mbë e vërtetë ushqyese! Quhet supë me brokoli

Brokoli është ndër perimet më të shëndetshme. Ka përfitime të fuqishme dhe të shumta shëndetësore të cilat mund ti përfitojmë nëse konsumohen rregullisht. Për shkak të vetive anti-inflamatore, ky flavonoid...

Kurrë mos gënje një grua të zgjuar! Ajo gjen gjithnjë një mënyrë për të...

Gratë janë shumë të mprehta dhe kanë një intuitë të fortë që burrat nuk mund ta kuptojnë. Prandaj, këshilla jonë për të gjithë njerëzit në Tokë është: nuk duhet të...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

‘Me zemrën time’, Marina Vjollca poston foto me një burrë…ai s’është Getoari

Moderatorja Marina Vjollca ka postuar një foto nga makina e saj, në shoqërinë e një burri. Shoqëruesi i moderatores nuk ishte bashkëshorti i saj, Getoar...

Aksidentohet pedagogu i Ekonomikut, ndodhet në gjendje të rëndë…

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë. Rapprtohet një kamion është përplasur me një mjet tip “Benz”...

‘Nuk doja të bija në dashuri’, Adelina Ismaili tregon si ia fitoi zemrën bashkëshorti

Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim të këngës “Qikat”. Mirëpo...