LIDHU ME NE

63,602FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Fotot që nuk patë kurrë të Shqipërisë në vitin 1991

                                                                                                                                                             

FOTOT/ Mjerimi në Shqipërinë e 1990!

                                                   

Bashkia Shkodër: Banorët, jo vetëm të përmbytur, por edhe pa drita

Bashkia Shkodër në një deklaratë për mediat shprehet se zonat e përmbytura nga shkarkimet e hidrocentraleve janë edhe pa energji elektrike. Bashkia Shkodër vijon që...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR