SHKODER.INFO Etiketimet Qendra rinore

Etiketim: qendra rinore

Te fundit

NIS NESËR MUAJI I SHENJTË I RAMAZANIT, KREU I KMSH MESAZH BESIMTARËVE: TË JEMI...

Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar Bujar Spahiu ka uruar besimtarët myslimanë në nisje të muajit të shenjtë të Ramazanit, muajit kur Kurani është dërguar...

“S’jam direkt për s*ks”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga...

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse...

Në një dasmë me Sali Berishën dhe Ilir Metën, këngëtari Devis Xherahu tregon eksperiencën...

Këngëtari Devis Xherahu ka treguar detaje nga evenimentet e tij, ku pjesë kanë qenë edhe politikanë të rëndësishëm të vendit. I ftuar në emisionin...