Marrëvjeshje e fshehtë Rama-Basha? Jozefina Topalli bën deklaratën e fortë: Sot e lanë të...

Jozefina Topalli ngre dyshime se kryeministri Edi Rama dhe kryetari i PD Lulzim Basha u shfaqën sot në parlament në orën 18:00, pasi kishin bërë marrëveshje për të “eklipsuar”...

Muç Nano “shthurr” gojën për Sali Berishën: Ai është njeriu më i pacipë e...

Analisti Muç Nano shkruan për ngjarjet e fundit që kanë përfshirë selinë blu. Nano e quan Berishën një njeri të pacipë dhe të pështirë.   “Sali Berisha është njeriu më i...

“Do të shkatërrohet!”, Haxhiu zbulon lëvizjen që do të fundosë Berishën

Analisti Baton Haxhiu thotë se Sali Berisha është i paaftë për të krijuar lëvizje kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike. Ai tha se synimi i ish-kryeministrit dhe liderit historik të...

Nard Ndoka paralajmëron “tërmet” brenda Partisë Demokratike

Kryetari i PDK Nard Ndoka ka bërë së fundmi një parashikim të bujshëm përsa i përket Partisë Demokratike.   Sipas tij lëvizjet brenda kësaj force politike do të sjellin një lidership...

“Do doja që Berisha të ikte me….”/ Flutura Açka për përplasjet në PD: Jam...

Shkrimtarja dhe deputetja e PD, Flutura Açka ka komentuar në emisionin “Zona Zero” në Top News zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike   Por kë mbështet në përplasjen Basha-Berisha, pas përjashtimit...

“Edhe nga radhët e PS do të shpallen ‘non grata’”, deputeti zbulon prapaskenat e...

Deputeti i PD, Dashnor Sula komentoi sot në rubrikën ‘Opinion’ përjashtimin e Sali Berishës nga PD. Ai tha se vendimi i kreut të PD, Lulzim Basha, për të përjashtuar ish-kryeministrin...

Hoxha nxjerr foton e Ramës dhe Lindita Nikollës që po qarkullon me shpejtësi: Do...

Kryetari i PD, Lulzim Basha është përplasur ashpër me kryeparlamentaren Lindita Nikolla, që në nisje të seancës. Në nisje të seancës plenare, Basha i është kthyer ashpër Nikollës, duke i...

“Mbajeni mend nga unë këtë”, avokati i njohur paralajmëron lajmin që do të “tronditë”...

Avokati Spartak Ngjela ka bërë një deklaratë të fortë. Ai tha se brenda 3 muajve mund të kemi zgjedhje të parakohshme. Sipas tij më i goditur do të jetë kryeministri...

Çako hedh “bombën” e radhës, zbulon se kush e hoqi “qafe” Sokol Olldashin

Në “Rrethin Katror” në Top Channel, konsipracionisti Alfred Çako ka folur për klimën politike që mbizotëron ditët e fundit në vend. Sipas Çakos ndikimi i madh i George Soros në...

VIDEO/ Jul Deda ngre dyshime pas asaj që ndodhi në parlament: Njëri gris, tjetri...

Deputetët e Partisë Demokratike vendosën të mos votojnë për kryetaren e re të Kuvendit, duke grisur fletët e votimit.   Por pas këtij akti, kryeministri Rama u ngrit, nxori një qese...

Te fundit

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...

Në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit? Cindy Marina pranon për herë të...

Një ndër katër moderatoret e sportit që kanë qenë të ftuara sot në emisionin “Rudina” ka qenë Cindy Marina e cila ka lënë SHBA...

Rritja e çmimit të bukës! E veshur firmato, Grida Duma sulmon Qeverinë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka sulmuar mazhorancën socialiste për mosmbajtjen e premtimeve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, Duma ka pasqyruar disa deklarata...