SHKODER, FOTOT E ORES 23:20

Shetitorja e Molos (pedonale ura e bunes) Molo tek ura e Bunes Bixhisteni shkoder.info

PREFEKTI MILLJA:SITUATA E PERMBYTJEVE NE SHKODER ,NE PERKEQESIM

Ne mbledhjen e shtabit te emergjencave,te Qarkut Shkoder te zhvilluar pasditen e se martes prefekti Çesk Millja ka deklatuar se situata e krijuar nga...

PËRMBYTJA “GJUNJËZON” BIZNESIN

Pamjet janë filmuar mesditen e kësaj të marten pranë një biznesi në afërsi të lagjes Bahcallek. Pajisjet e kuzhinës së lokalit, një kantinë vere kanë...

RESHJET DHE SHKARKIMET ,PROBLEME NE VAUN E DEJES

Gjatë 24 orëve te fundit si rezultat I reshjeve intensive dhe shkarkimeve përgjatë kaskadës në lumin Drin është përkeqësuar situata e përmbytjeve në territorin...

Përmbytja në Shkodër/ Një i ri në gjendje të rëndë, ushtria...

Një i ri shfaqi probleme shëndetësore sot në Dajç të Shkodrës, aty ku me dhjetëra shtëpi e qindra hektarë tokë janë të përmbytura prej...

VIJON TË RRITET NIVELI I UJIT

Rëndohet situata nga përmbytjet. Pas problemeve në zonat rurale, prej ditës së djeshme uji ka ‘pushtuar’ edhe qytetin. Sot në lagjen ‘Ajasem’ mund të...

Tronditese/ Permbytje ne Malesine e Madhe, gruaja ne lot kerkon ndihme...

Rritja e nivelit të liqenit të Shkodrës, moti i keq dhe era e fortë ka sjelle përmbytje edhe në Malësine e Madhe. Ne fshatin Sterbeq...

Situata në Shkodër, ironizon Bushati: Natyra po ndihmon bashkinë, grumbullon mbetjet

Ministri për Europën dhe Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me situatën në qytetin e Shkodrës pas përmbytjeve. Me anë të një...

Kapiteni i shkodranëve: Mëziu na kërcënoi “du ju fus plumbin”

Ndeshja Korabi-Vllaznia e zhvilluar sot në Peshkopi u mbyll me momente tensioni. Kapiteni i shkodranëve, Enes Isufi akuzon drejtorin e klubit dibran Fehmi Mëziu,...

Të konfirmuar zyrtarisht nga Rama/ Zbulohen kandidatët për bashkitë kryesore

Partia Socialiste ka “ndezur motorët” e fushatës për zgjedhjet lokale të vitit të ardhshëm. Edi Rama mësohet, se ka zhvilluar takime kokë më kokë me...

Te fundit

Horoskopi ditor, e premte date 6 gusht 2021

Dashi Në këtë ditë të fundit të javës së punës, ju pritet të keni ndryshime të papritura humori dhe pavendosmëri. Do të ishte më mirë...

Ermali dhe Ami shijojnë në maksimum pushimet e tyre, ja destinacioni që kanë zgjedhur

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi po shijojnë pushimet e tyre. Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Amarda Toska ka publikuar në...

Do të ketë stuhi dhe tornado në Shqipëri? Ja çfarë thotë sinoptikani i njohur

Prej disa ditësh temperaturat në vendin tone vazhdojnë të mbeten në vlerat e tyre më të larta, teksa termomentri ka shënuar më shumë se...