img_6536.jpg

img_6535.jpg
img_6538.jpg

Te fundit

Berisha “mesazh të koduar” Bashës: Unë po mbroj të drejtat e liritë e njeriut,...

“Pozita më e vështirë për Bashën dhe PD do të ishte nëse unë s’do të bëja këtë që po bëj, nëse s’do qëndroja për...

Sali Berisha sfidon Yuri Kim: Do ulem krenarisht në parlament! Do jem dhe më...

Ish-kryeministri Sali Berisha sfidon kryediplomaten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, duke ripërsëritur qëndrimin e tij për të qenë pjesë...

Ky është 23 vjeçari që ndërroi jetë në Shkodër, BMW me shpejtësi u përplas...

Amarildo Preka dhe Dirona Tirani, nd ërruan j etë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër, si pasojë e një aksidenti...