img_6535.jpg

img_6533.jpg
img_6536.jpg

Te fundit

Do të vazhdojë akoma…? I nxehti ‘pushton’ vendin, meteorologu parashikon kthesën e madhe të...

Temperaturat e larta kanë mbërthyer rajonin ditët e fundit duke bërë që temperaturat të regjistrojnë vlera të larta.   Meteorologu grek Klearchos Marousakis ka deklaruar se...

Kozma Dushi bën deklaratën e papritur: Koha e “Xhaxhit”? Kohë të arta, në burg...

Kozma Dushi ka lënë në harresë vuajtjet e shumë artitëve që janë futur në burg gjatë kohës së xhaxhit.   Në një intervistë për News24 nga...

A do të bëhet me detyrim vaksinimi në Shqipëri? Përgjigjet Zv/ministrja e Shëndetësisë

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi për “Ditari” në A2 se Komiteti Teknik i Ekspertëve po diskuton vaksinimin e fëmijëve dhe vaksinimin e detyruar...