img_6318.jpg

img_6317.jpg
img_6319.jpg

Te fundit

E rëndë! Dy persona gjenden pa jetë në banesat e tyre. Policia nis hetimet

Dy persona janë gjetur të vdekur nëpër banesat e tyre gjatë 24 orëve të fundit. Njëri rast ka ndodhur në Prishtinë, e tjetri në...

SHPERTHEN ISH KONKURRENTI I PERPUTHEN 1: OLTI CURRI NUK U BE SHOK ME NE,...

Kane kaluar pak kohë nga përfundimi i edicionit të dytë të “Për’puthen”, Alban Dyrmishi, konkurrent në sezonin e parë të programit të dashurisë, na...

Gjendet në malet e veriut të Shqipërisë dhe vlera e saj i kalon 1000$/kg,...

Tartuf është një bimë e rrallë, që i ngjan patates e kërpudhës dhe ka shijen e djathit dhe qepë të vjetër. Kjo bimë gjendet...