img_2793

img_2794
img_2796

Te fundit

‘Mashtrimi’ nga Instagrami, ja sa ndryshe duket Tayna nga rrjetet sociale në jetën e...

Estrada është e njohur për operacionet e ndryshme plastike dhe kjo shihet momentin kur disa prej këngëtarëve tona nuk janë të rregulluara e ku...

Xhusepe i ‘Përputhen’ na habiti: Ja pse s*ksi është më i mirë pas moshës...

Xhusepe, ish-konkurrenti i “Përputhen +40” ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”, ku po diskutohej mbi jetën intime. Sipas Xhusepes mardhenia intime është më...

“Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare” Habit Milaim Zeka

“A është seksi në moshë të madhe tabu për shqiptarët”, ishte kjo tema në “Shqipëria live”, ku i ftuar ishte edhe Milaim Zeka.     Ai tregoi...