img_2794

img_2795
img_2793

Te fundit

“Shoqet e mia janë te klasa dhe unë po rri këtu jashtë”, historia e...

“Mami s’ka lekë që të më blejë çantën.” Kjo është përgjigjja e Eglinës, 8 vjeçarja nga Elbasani e cila nuk shkoi në shkollë në ditën...

“Më ka ndjekur një lezbike”, moderatorja e Ora News rrëfen historinë e çuditshme

Ester Bylyku , prezantuesja e “Glamour Zone” në Ora News gjithmonë pret rrëfimet e papritura të të ftuarëve të saj, por këtë radhë ajo...

Studentja në Kosovë e kap në befasi kryeministrin Rama: Je një…

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi një bashkëbisedim me studentët e Kosovës në kuadër të viztës së tij një ditore. Një nga studentet shprehu...