img_2762-1

img_2765-1
img_2766-2

Te fundit

I dinit…? Këto janë shenjat kryesore që tregojnë se mund të keni diabet

Diabeti është një gjendje shëndetësore kronike, që ndikon në mënyrën se si trupi juaj e kthen ushqimin në energji. Ekzistojnë tre lloje kryesore të...

Berisha “mesazh të koduar” Bashës: Unë po mbroj të drejtat e liritë e njeriut,...

“Pozita më e vështirë për Bashën dhe PD do të ishte nëse unë s’do të bëja këtë që po bëj, nëse s’do qëndroja për...

Sali Berisha sfidon Yuri Kim: Do ulem krenarisht në parlament! Do jem dhe më...

Ish-kryeministri Sali Berisha sfidon kryediplomaten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, duke ripërsëritur qëndrimin e tij për të qenë pjesë...