img_1747

img_1749
img_1770

Te fundit

E tmerrshme… Tërmeti i shkatërroi banesën, 76-vjeçarja kalon verën e dytë në kasollen e...

Nga Ahmet Zani Kjo e moshuar nga fshati Mazhe e vogël e Krujës po kalon verën e dytë në kasollen e gomarit. Fatushe Masha ende...

Efekti Delta, 30 raste të reja në 24 orët e fundit, pas disa javësh...

Pas disa javësh në vendin tonë është shënuar një viktimë nga COVID. Është fjala për një 74-vjeçar nga Kurbini i cili sipas MSH, ka...

Greta Koçi emocionohet nga takimi me fansen e saj speciale gjatë një koncerti në...

Greta Koçi, ka mbajtur një koncert në Durrës dhe është takuar me një fanse. Ndërkohë, këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale duke falënderuar...