img_1736-1

img_1737-1
img_1735-1

Te fundit

Kozma Dushi bën deklaratën e papritur: Koha e “Xhaxhit”? Kohë të arta, në burg...

Kozma Dushi ka lënë në harresë vuajtjet e shumë artitëve që janë futur në burg gjatë kohës së xhaxhit.   Në një intervistë për News24 nga...

A do të bëhet me detyrim vaksinimi në Shqipëri? Përgjigjet Zv/ministrja e Shëndetësisë

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi për “Ditari” në A2 se Komiteti Teknik i Ekspertëve po diskuton vaksinimin e fëmijëve dhe vaksinimin e detyruar...

Pas mesazheve ‘pikante’ të ambasadores, Berisha zbulon bisedën me Bashën

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha zbuloi se sot ka folur me Bashën pas deklaratave të ambasadores së SHBA teksa thotë se as i tha...