img_0011.jpg

img_9977.jpg
img_0012.jpg

Te fundit

Bora Zemani po mendon rikthimin me Donaldin…? Ja çfarë tha moderatorja

Pak kohë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së gjatë të dashurisë, por a do të ketë një rikthim...

Ish zyrtari i lartë bën deklaratën e fortë: Mbledhjet e PD-së i bënte bashkëshortja...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Dmeokratike, Arben Ristani, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se mbledhjet me strukturat...

Rritja e rasteve me Covid do na çojë drejt mbylljes? Skënder Brataj jep përgjigjen...

Vjeshta është përpara dhe ankthi vjen në rritje duke parë shifrat e infektimeve cdo ditë.   Por kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj siguroi se nuk...