e952d39c-adb3-4b7e-9671-ba4bc5ec71cc

bedd3fea-5e66-4ceb-a6db-b4ef1fdd3473
5da837fc-c263-4cf2-adc3-6cdd82bf24c2

Te fundit

A do të bëhet me detyrim vaksinimi në Shqipëri? Përgjigjet Zv/ministrja e Shëndetësisë

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi për “Ditari” në A2 se Komiteti Teknik i Ekspertëve po diskuton vaksinimin e fëmijëve dhe vaksinimin e detyruar...

Pas mesazheve ‘pikante’ të ambasadores, Berisha zbulon bisedën me Bashën

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha zbuloi se sot ka folur me Bashën pas deklaratave të ambasadores së SHBA teksa thotë se as i tha...

PËRGJAKET Shkodra: Futet me shpejtësi në kthesë dhe përplaset me murin, vdes shoferi 23...

Një aksident tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, ka tronditur qytetin e Shkodrës. Dy të rinj janë...