5da837fc-c263-4cf2-adc3-6cdd82bf24c2

e952d39c-adb3-4b7e-9671-ba4bc5ec71cc
9ddd296b-1ea9-4d4a-929f-55d095125af2

Te fundit

Shënojeni në kalendar: Pse data 08/08 është një nga ditët më me fat të...

Nëse besoni në numerologji, manifestime, afirmimet dhe fat, ky lajm është për ju. Përgatituni të të manifestoni seriozisht gjithë magjinë e sezonit të Luanit dhe...

Kishin menduar të bashkëjetonin por gjithçka mori fund. Stela zbulon si ndihet pas ndarjes...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Stela zbuloi se ishte ndarë nga Çimi. Ata dolën çift nga programi i dashurisë dhe nëpër intervista e rrjete sociale,...

Edhe moderatorja bukuroshe shqiptare do i futet muzikës: Unë kam një zë të mirë,...

Disa muaj më parë, Eva Muarti i surprizoi të gjithë teksa këndoi live në emisionin “Soiree”. Së bashku me grupin Alar Band ajo këndoi një...