Te fundit

I dhanë gabimisht 6 doza të vaksinës “Pfizer”, ja çfarë i ka ndodhur 23-vjeçares

Virginia është vajza më e vak sinuar në Itali, por ky nuk është një lajm i mirë për të. Më 9 maj në spitalin “Noa”...

9 arsye te forta për të mos ikur nga Shqipëria (Nga nje shqiptar që...

Nga Kaon Sarjani* Lexova këto ditë disa shkrime nga gazetarë të ndryshëm me argumente se pse duhet ikur nga Shqipëria. Po e balancoj pak peshoren...

Dramë tek Infektivi: Kam 2 net që fle në kangjella, asnjë informacion për burrin...

Mbi 200 qytetarë të infektuar me koronavirus ndodhen të shtruar në spitalet Covid 1 dhe Covid 3 ku po marrin trajtimin e nevojshëm me shpresën...