“Je sa taka ime”, degradon debati mes Antonelës e Sindit

Takimi katër minutash mes Sindit dhe Atdheut ka ndezur gjakrat mes saj dhe Antonelës. Në debat e sipër vajza nga Shkodra e ka ofenduar duke i thënë se është sa...

Pas krisjes mes tyre, Sindi befason dhe ka dy fjalë për Muratin: Shpresoj të...

Pas shfaqjes së pjesës së parë të takimit me Anxhelon, Sindi i ka kërkuar falje pasi nuk ka qenë në gjendjen e saj më të mirë pas situatës me...

Tashmë zyrtarisht Atdheu rikthehet si konkurrent, Blerimi thumbon keq në emision

Rikthimi i Atdheut në Për’Puthen ka sjellë edhe reagimin e Blerimit, i cili ka qenë një ndër konkurrentët që pëlqente Antonelën. Atdheu u shpreh se Blerimi ka vërtet pëlqim për...

“S’jam direkt për s*ks”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga...

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse dhe e palastruar. Më pas Luljeta...

Më pak se dy jave që u nda nga Bearti, Tea shihet duke u...

Dy javë pasi u nda nga Bearti, Tea shihet duke u puthur me një mashkull Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve...

“Dëgjova se e le Mevlon”, Ledjana habit Fationin me pergjigjen (FOTO)

Ledjana dhe Mevlani janë dy protagonistët e “Përputhen”, të cilët shihen si çift i mundshëm nga ky program Prej pak ditësh, Ledjana dhe Mevlani, kanë deklaruar se janë në “Për’puthen”...

“Jam tip xheloze”/ Iliri surprizon Gilbertën, por e lë keq: Dua të njoh zonjat...

Iliri ka surprizuar Gilbertën duke shkuar në qytetin e Lushnjes për të bërë takimin me të. Ajo ka zbuluar se kishin tre ditë që nuk flisnin dhe pas debatit, takimi...

“Surrati i kësaj të më thojë mua…”/ Naumi nuk pendohet, vijon me fyerjet në...

Pas fjalorit fyes në takim me Linditën, Naumi është shprehur se nuk është penduar aspak dhe ka vijuar me të njëjtën sjellje në studio. Ndër të tjera, Naumi u shpreh...

“Se më deshi…”/ Naumi nuk njeh limit me Linditën, e ofendon keq pasi braktisi...

Naumi ka përdorur fjalor fyes me Linditën dhe e ka ofenduar keq pasi braktisi takimin. Lindita po i kërkonte llogari për fjalorin e përdorur dhe ai vijoi sërish me të...

Kapet ‘mat’ Jasmina e “Përputhen”, fotografohet duke u puthur në buzë me një vajzë

Qe prej hyrjes ne Perputhen Jasmina ka treguar pelqimin e saj per Andit. Ata edhe sot vazhdojne te pelqejne njeri tjetrin por edhe te zi hen. Se fundmi nje foto...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...