Horoskopi ditor, e merkure date 2 qershor 2021

Dashi Në dashuri, mund të filloni të zgjidhni problemet në çift falë fillimit të qershorit. Në punë ka një dëshirë për ndryshim, por përpiquni të mos krijoni polemika të panevojshme. Demi Ju...

Horoskopi ditor, e shtune date 13 shkurt 2021

DASHI Ndjenjat e mira duhet të dalin në plan të parë, veçanërisht në këtë kohë. Sa i përket punës, do të ndiheni shumë produktiv dhe kjo do t’ju ndihmojë shumë...

Horoskopi ditor, e premte date 19 shkurt 2021

Dashi Nesër do të jetë një ditë e nënshtruar për sa i përket dashurisë dhe e gjitha për shkak të Hënës jo në favorin tuaj. Për këtë arsye, shmangni diskutimet...

Horoskopi ditor, e shtune date 10 korrik 2021

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni nesër. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim,...

Zbuloni nëse jeni dhe ju ndër to, astrologia e njohur zbulon shenjat më me...

Astrologia Meri Shehu zbuloi se kush do të jetë shenja më me fat për vitin 2021 dhe shenja me më pak fat. Gjithashtu ajo foli edhe për bashkëveprimin e...

Horoskopi ditor, e premte date 12 shkurt 2021

Dashi Saturni është në opozitë, ju duhet të jepni maksimumin për të arritur qëllimet tuaja. Besoni në veten tuaj më shumë dhe do të merrni rezultatet e shpresuara. Demi Ju mund të...

Horoskopi ditor, e premte date 12 qershor 2020

Dashi Nëse raporti në çift është i konsoliduar do keni mundësi që të organizoni diçka bashkë për fundjavën. Duhet të mendoni për të ardhmen, ndaj mundohuni që të mos stresoheni...

Si do jetë dita e fundit e vitit 2020? Njihuni me surprizat që parashikon...

Dashi Dita e fundit pozitive e vitit 2020, ndiheni pozitiv dhe plot energji. Ndoshta për disa nga ju do të ketë disa probleme të vogla për të zgjidhur, por asgjë...

HOROSKOPI DITOR, E DIELE DATE 7 SHKURT 2021

DASHI   Fundjava do të jetë në përputhje me javën që latë pas. Lëreni veten të lirë në dashuri dhe lini të kaluarën pas jush. Sa i përket punës, duhet të...

Horoskopi ditor, e hene date 31 maj 2021

Demi. Mund të jeni pak të pakënaqur me dashurinë këtë të hënë 31 maj. Por mos u dorëzo dhe nga ana tjetër mbaje mendjen dhe te puna. Binjakët. Shumë planetë...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...