img_6292.jpg

LIDHU ME NE

77,120FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Burri i vdiq dhe e la me 4 fëmijë, apeli i dhimbshëm i 28-vjeçares:...

Migena Buzarakaj është vetëm 28-vjeçe, por jeta e ka vendosur përballë një sfide shumë të madhe. Prej tre muajsh tashmë bashkëshorti i ndërroi jetë,...

“Fëlliqet” keq konkurrentja e emisionit të gatimit, nuk do ta besoni se çfarë u...

Një konkurrente e MasterChef në Britaninë e Madhe është larguar e turpëruar pas një gafe që bëri me një nga pjatat e saj. Konkurrentja Ottilie...

Pa punë, në varfëri, pa shpresë… Pse duan të ikin shqiptarët

Qendra Shqiptare për Qeverisje të Mirë publikoi sot sondazhin e vitit 2018, sipas të cilit papunësia është shqetësimi kryesor i qytetarëve, krahas korrupsionit dhe...