SHKODRA MIRËPRET VITIN E RI 2018-të

SHKODRA MIRËPRET VITIN E RI 2018-të https://www.youtube.com/watch?v=d8kEmJ2krr8&lc=z22uur5q3xedd5yzh04t1aokgz1n5cwxcwakzjbzvk5ubk0h00410 PAMJET ME DRON NË NDËRRIMIN E VITEVE NGA STAR PLUS TV https://www.youtube.com/watch?v=mJBIY_jvVLY

(video) Pamje nga Shkodra, Albania 2017

Video: https://wander.al/ Shkodra, it is one of the oldest cities in the country, founded in the 4th century B.C. as the center of the Labeat tribe of Illyrians known...

Te fundit

Dëshironin djalë, çifti braktis vajzën e porsalindur në koshin e mbeturinave

Një vajzë e porsalindur është gjetur e braktisur në një kosh mbeturinash në jug të Kinës, dyshohet se prindërit e saj e kishin lënë...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes? Detajet që shtuan dyshimet

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë, vendim...

Skandal! Kamera kap vajzën duke dhënë para te “Shefqet Ndroqi”, qytetari: Ç’do infermieri nga...

Situata te spitali “Shefqet Nroqi” ku ndodhen të shtruar rreth 200 pacientë me koronavirus, paraqitet tepër e rëndë. Për gazetarët e shumtë që ndodhen në...