img_9938.jpg

img_9936.jpg
paget

Te fundit

‘Benzi’ luksoz i nuses bëhet ‘copash’ në aksident . Çfarë ndodhi me çiftin?

Ngjarja e pazakontë ndodhi sot në afërsi të fshatit Gllarevë të Klinës. Siç shihet nga pamjet, makna e shtrenjtë është përplasur fort në pjesën e...

Ma punuan bukur : Shpetim Saraci tregon arsyen e largimit ne Amerike, kam punuar...

Prej vitesh Shpetim Sarasi ka nisur nje jete te re ne SHBA dhe qe nga ajo kohe ai nuk eshte degjuar me me punet...

Turistja serbe zbulon mesazhin që shqiptari i la mbi makinë gjatë pushimeve në Ksamil

Përveç Greqisë dhe Malit të Zi, në vitet e fundit, një nga destinacionet tërheqëse të verës për turistët nga Serbia, sigurisht është bërë Shqipëria. Sidoqoftë,...