img_8508.jpg

img_8507.jpg
img_8509.jpg

Te fundit

E papritur, Erion Braçe del kundër qeverisë së tij dhe ngre akuza ndaj shtetit

Tashmë që nuk është pjesë e kabinetit qeveritar në rolin e Zv. Kryeministrit, Erion Braçe po i shpreh akoma më hapur opinionet e tij. Pasi...

Debati me Flamur Nokën, Basha ja plas shkurt: “Nuk ka më kthim për Sali...

Burime ekskluzive për Top Channel kanë zbardhur një pjesë nga debati i bujshëm të Lulzim Bashës dhe Flamur Nokës. Duket se debatet e ashpra kanë...

Yuri Kim nuk ndalet i jep goditjen e rradhës Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kryer ditën e kaluar takimin e rradhës në Fier sa i përket referendumit që ka nisur. Orë më vonë duket se...