img_8444.jpg

img_8402.jpg
img_8445.jpg

Te fundit

Burri gjen qenin duke ngordhur urie të braktisur në ishullin e pabanuar, bën gjestin...

Në një prej udhëtimeve të tij të punës, fotografi ëesley ëhite ishte në Belize dhe mezi priste të shijonte panoramat origjinale të vendit. Një ditë,...

Kush kishte hedhur më pak lekë do hynte poshtë tavolinës/ Gazetari tregon dasmën me...

Andi Llabuti, gazetar dhe aktor e Sofi Plaku pedagoge kanë rrëfyer historinë e veçantë të dasmës së tyre me 14 të ftuar. “Me 14 dhe...

“Kush je ti, çfarë kërkon nga ne?”, Kërcënohet Artan Hoxha pas videos që publikoi...

“Publikova videon sepse ishte një ngjarje që dukej e rëndë për javën e dytë të kampionatit se si mundoheshin të ndikonin të pashqetësuar edhe...