img_7280-1.png

img_6783.jpg
img_7280-1.png

Te fundit

Rikthehet pas kaq vitesh Qetsori, dhe ja çfarë thotë për banorët që do hyjnë...

Të ftuar ditën e sotme në “Shqipëria live” ishin disa nga ish-banorët e “Big Brother” ndër vite. Mes tyre ishte edhe Qetsori, fitues i...

Specialisti i ISHP-së rrëzon studimin e Akademisë së Shkencave: Shifrat ditore të Covid nuk...

Një prej specialistëve të ISHP, Dritan Ulqinaku, u shpreh skeptik lidhur me studimin e Akademisë së Shkencave, ndërsa theksoi se rezultatet që ai jep...

Vajza i kërkon të ndahen, shqiptari hakmerret dhe i publikon videot intime në faqe...

Një shqiptar është dënuar pasi akuzohet se ka publikuar videot intime me ish të dashurën në një faqe per te rritur.   Mediat greke bëjnë me...