img_6201.jpg

img_6200.jpg
img_6202.jpg

Te fundit

Pas mesazheve ‘pikante’ të ambasadores, Berisha zbulon bisedën me Bashën

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha zbuloi se sot ka folur me Bashën pas deklaratave të ambasadores së SHBA teksa thotë se as i tha...

PËRGJAKET Shkodra: Futet me shpejtësi në kthesë dhe përplaset me murin, vdes shoferi 23...

Një aksident tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, ka tronditur qytetin e Shkodrës. Dy të rinj janë...

NA ISHTE NJEHERE

Femijnia e kahershme e brezit tim, asht kujtimi ma i sinqerte qe zemres m'ka ngel, ndoshta sepse ishim gati njisoj t' varfen, i paperlyem edhe shpirti si...