img_3414

img_3415
img_3412

Te fundit

Shënojeni në kalendar: Pse data 08/08 është një nga ditët më me fat të...

Nëse besoni në numerologji, manifestime, afirmimet dhe fat, ky lajm është për ju. Përgatituni të të manifestoni seriozisht gjithë magjinë e sezonit të Luanit dhe...

Kishin menduar të bashkëjetonin por gjithçka mori fund. Stela zbulon si ndihet pas ndarjes...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Stela zbuloi se ishte ndarë nga Çimi. Ata dolën çift nga programi i dashurisë dhe nëpër intervista e rrjete sociale,...

Edhe moderatorja bukuroshe shqiptare do i futet muzikës: Unë kam një zë të mirë,...

Disa muaj më parë, Eva Muarti i surprizoi të gjithë teksa këndoi live në emisionin “Soiree”. Së bashku me grupin Alar Band ajo këndoi një...