img_3410

img_3412
img_3414

Te fundit

Gjendet në malet e veriut të Shqipërisë dhe vlera e saj i kalon 1000$/kg,...

Tartuf është një bimë e rrallë, që i ngjan patates e kërpudhës dhe ka shijen e djathit dhe qepë të vjetër. Kjo bimë gjendet...

Do të vazhdojë akoma…? I nxehti ‘pushton’ vendin, meteorologu parashikon kthesën e madhe të...

Temperaturat e larta kanë mbërthyer rajonin ditët e fundit duke bërë që temperaturat të regjistrojnë vlera të larta.   Meteorologu grek Klearchos Marousakis ka deklaruar se...

Kozma Dushi bën deklaratën e papritur: Koha e “Xhaxhit”? Kohë të arta, në burg...

Kozma Dushi ka lënë në harresë vuajtjet e shumë artitëve që janë futur në burg gjatë kohës së xhaxhit.   Në një intervistë për News24 nga...