img_2798-1

img_2798-2
img_2798-2

Te fundit

Dikur kapi majat e famës me “shqiponjën” e saj. Ja si duket sot “Noçja”...

Big Brother Albania ndër vite prodhoi figura të cilat morën famë të menjëhershme duke e ruajtur disa prej tyre dhe pas daljes nga shtëpia....

Berisha iu bën thirrjen e fortë demokratëve: Do shkelmoheni nga kryetari apo do i...

Nga Fieri, ish-kryeministri Sali Berisha ak vijuar akuzat ndaj kreut të PD, Lulzim Basha, duke thënë se është peng i kryeministrit Edi Rama.   Berisha tha...

Sherri i paparë mes vajzave të “Përputhen”/ Ik bëj hundën se e ke skandal!

Ka nisur me sherre edhe edicioni i radhës i Përputhen. Ada ishte në qendër të vëmendjes puntatën e sotme për shkak të zënkave që...