img_1969

img_1967
img_1981

Te fundit

Me urdhër-arrest nga Amerika/ Interpol arreston gruan nga Tirana, ajo për të cilën akuzohet…

Interpol Tirana vuri në pranga sot një shtetase me iniciale L.H, me qëllim ekstradimin drejt SHBA. Ajo ishte shpallur në kërkim nga autoritetet amerikanë, pasi...

“Të na hapin një gropë e të na fusin” Ulërima e përplasje mes banorëve...

Vijon situata e tensionuar në zonën e Baldushkut, mes punonjësve të policisë dhe banorëve. Këta të fundit pretentojnë se po u merret prona pa të...

“Mos keni frikë! Çohuni!” Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve

Një thirrje e fortë vjen së fundmi për të gjithë shqiptarët nga zv.kryeministri Erion Braçe. Ai ka bërë apel që të gjithë qytetarët mos të...