img_1766

img_1774
img_1773

Te fundit

E dua Dua Lipën, por më shumë dua Sarën e vogël që shet misra...

Nga Arben Malaj Ky shkrim synon të jetë edhe një apel publik jo vetëm për Sarën e vogël 10 vjeçe, që për mbijetesën e saj,...

“Merrte një bluzë dhe…” vajza e ish-deputetes hedh thumba për moderatoren shqiptare

Programi më i ri në “Tv Klan” titullohet “Best Deal” ku vajza të njohura të showbizit shqiptar bëhen bashkë dhe vizitojnë vende të ndryshme...

“Vipat e Bllokut” demaskojnë aktoren e Portokallisë pak orë pasi e ndezi rrjetin me...

Aktorja Ariola Demiri ka bërë bujë në rrjete sociale kur ka publikuar dy fotografi ku shihet derisa pozonte në një dhomë hoteli, shkruan Gazeta...