img_1563

img_1422
img_1778

Te fundit

Histori e veçantë/ 21-vjeçari shqiptar udhëtoi 28 ditë me biçikletë vetëm e vetëm për...

Ahmet Shala ndërmori aventurën më të çmendur të jetës së tij duke udhëtuar nga Gjermania drejt Kosovës vetëm për një qëllim, për të takuar personin...

“Sa fshatare që je…”, plas keq mes Rudina Dembacaj dhe fanses

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj nuk i kursen aspak komentet në rrjete sociale kundrejt komentuesve. Prej disa ditësh, artistja ka udhëtuar drejt Turqisë së bashku...

Zbuloi kurën që i bën derman Covid-19, gjendet i vdekur mjeku italian që e...

Mjeku i njohur italian, Dr. Giuseppe De Donno është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, dje. De Donno u bë i njohur në...