img_0239.jpg

img_0227.jpg
img_0240.jpg

Te fundit

Efekti Delta, 30 raste të reja në 24 orët e fundit, pas disa javësh...

Pas disa javësh në vendin tonë është shënuar një viktimë nga COVID. Është fjala për një 74-vjeçar nga Kurbini i cili sipas MSH, ka...

Greta Koçi emocionohet nga takimi me fansen e saj speciale gjatë një koncerti në...

Greta Koçi, ka mbajtur një koncert në Durrës dhe është takuar me një fanse. Ndërkohë, këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale duke falënderuar...

Gërdeci! Gjykata rrëzon kërkesën për rihapjen e gjykimit ndaj Fatmir Mediut, Arben Kraja flet...

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme e Shkallës së parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar rrëzoi kërkesën e Prokurorisë së posaçme, SPAK, për rihapjen...