Te fundit

Paralajmëron Skënder Brataj: ‘Pandemia nuk ka mbaruar, ajo që do të ndodhë në vjeshtë…’

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur rreth situatës së pandemisë në vendin tonë. Sot u dha lajmi i mrekullueshëm se për herë...

Misteret e pasurisë së çiftit presidencial, nga ngritja e pallatit dhe 13 apartamentet, te...

Vetingu në drejtësi ka nxjerrë nga sistemi me qindra gjyqtarë e prokurorë për shkak se nuk justifikojnë pasurinë. Por nëse një veting i ngjashëm...

Berisha do të rikthehet në krye të PD-së? Demokrati rebel nxjerr prapaskenat nga selia...

Demokrati Lisandër Hoxha u shpreh mbrëmjen e djeshme për emisionin ‘Quo Vadis’ se nuk e sheh më ish-kryeministrin Sali Berisha në krye të Partisë...