ae72b961-e799-4f9e-9be6-561833f373fb

b7126f7b-56e5-401a-98d9-a38fbf36fcb4
0361be52-d3df-4ac8-b196-cdcc8c58cbfb

Te fundit

Turistja serbe zbulon mesazhin që shqiptari i la mbi makinë gjatë pushimeve në Ksamil

Përveç Greqisë dhe Malit të Zi, në vitet e fundit, një nga destinacionet tërheqëse të verës për turistët nga Serbia, sigurisht është bërë Shqipëria. Sidoqoftë,...

E pritën me zemra, serbët zihen për Shqipërinë: Tradhtar, ky është kulmi, ku është...

Lajmi ka marrë reagime të shumta dhe të forta në faqen e gazetës, pasi serbët kanë qenë të ndarë, pro dhe kundër saj për...

E tmerrshme… Tërmeti i shkatërroi banesën, 76-vjeçarja kalon verën e dytë në kasollen e...

Nga Ahmet Zani Kjo e moshuar nga fshati Mazhe e vogël e Krujës po kalon verën e dytë në kasollen e gomarit. Fatushe Masha ende...