8cf9f3ea-cb8d-428e-99f4-8cf90cf966a4

ba7fe6aa-ea38-48dd-be10-488d8c4c8a2a
bb5a4ac9-ffdd-41b3-9869-7383ec6e38bc

Te fundit

I riu nga Tirana i kërkon ndihmë Policisë, arsyeja do ju habisë: Më la...

Ndarjet janë të hidhura dhe të vështira. Në mënyrë të veçantë kur partneri ose partnerja zhduken pa dhënë asnjë shpjegim apo arsye. Kështu i ka...

Doli e dyta, pas Arilenës. Elvana Gjata flet për herë të parë për zhgënjimin...

Ndonëse ka kaluar më shumë se një vit nga Festivali i Këngës ku Elvana Gjata konkurroi me këngën “Me tana”, reagimi i saj kur u...

“Nuk dua të largohem kurrë”, Dua Lipa poston foto nga perla e Shqipërisë

Dua Lipa vijon të shijojë pushimet në jug të vendit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri me familjen dhe...