4b146354-a2d6-41f1-bbae-d1306a3eb511

14510232-9c42-41de-92a1-5e59cb8ded60
36f7427b-db56-4437-968c-94d2f5908b81

Te fundit

I dinit…? Këto janë shenjat kryesore që tregojnë se mund të keni diabet

Diabeti është një gjendje shëndetësore kronike, që ndikon në mënyrën se si trupi juaj e kthen ushqimin në energji. Ekzistojnë tre lloje kryesore të...

Berisha “mesazh të koduar” Bashës: Unë po mbroj të drejtat e liritë e njeriut,...

“Pozita më e vështirë për Bashën dhe PD do të ishte nëse unë s’do të bëja këtë që po bëj, nëse s’do qëndroja për...

Sali Berisha sfidon Yuri Kim: Do ulem krenarisht në parlament! Do jem dhe më...

Ish-kryeministri Sali Berisha sfidon kryediplomaten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, duke ripërsëritur qëndrimin e tij për të qenë pjesë...