26907041_1756676284372212_382539993005961203_n

26850130_1759528087420365_5638957118869662012_o
26910171_1757611847611989_1445685908467602741_o

Te fundit

Greta Koçi emocionohet nga takimi me fansen e saj speciale gjatë një koncerti në...

Greta Koçi, ka mbajtur një koncert në Durrës dhe është takuar me një fanse. Ndërkohë, këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale duke falënderuar...

Gërdeci! Gjykata rrëzon kërkesën për rihapjen e gjykimit ndaj Fatmir Mediut, Arben Kraja flet...

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme e Shkallës së parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar rrëzoi kërkesën e Prokurorisë së posaçme, SPAK, për rihapjen...

Mësoni disa nga shenjat që varianti i ri po shfaq, duhet të tregoheni të...

Në një intervistë për Tv Klan zv ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini foli për situatën e variantit Delta në vendin tonë duke shpjeguar: “Aktualisht me...