28f56acf-9817-4c10-81de-affe7c283bd7-10547-000009c49b080aab.jpg

LIDHU ME NE

72,351FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Dua Lipa në CNN: Kosovarët nuk e praktikojnë islamin, por kanë traditë myslimane

Ylli shqiptar i muzikës në Britani, Dua Lipa, ishte e ftuar për intervistë në televizionin CNN, ku rrëfeu eksperienca interesante nga jeta e saj...

“Loro Boriçi” në gjendje perfekte, një kompani austriake vijëzon fushën

Përballja e së shtunës mes Shqipërisë dhe Skocisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve, është e një rëndësie të veçantë për ekipin tonë kombëtar. Një...

SHQIPËRI-SKOCI, AKSET QË DO TË BLLOKOHEN NË SHKODËR

Më datë 17.11.2018 ora 20.45 në qytetin Shkodër, do të zhvillohet ndeshja ndërkombëtare e futbollit, e vlefshme për Ligën e Kombeve, ndërmjet përfaqësueseve të...