SHKODER.INFO Etiketimet SHKODER

Etiketim: SHKODER

Te fundit

Gruaja kërkoi divorcin se nuk bëheshin dot me fëmijë, burri bën gjestin përlotes

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ditën e sotme, është trajtuar historia e Nuredinit dhe Malvina Likës, të cilët kanë 5 vite të martuar...

Horoskopi ditor, e hene date 18 tetor 2021

Dashi Hëna hyn në shenjën tuaj të zodiakut, shfrytëzoni rastin për të bërë takime të reja. Në punë dëshironi të bëni diçka të re. Së...

(video) Gazetarja shqiptare ia thotë troç Elhaid Cufit: Ti nuk je poet/ Ja reagimi...

“Fan Club” është rikthyer këtë sezon në ekran për të komentuar live gjithçka ndodh në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Protagonistë janë vetë banorët...