Dasma që u kthye në tragjedi! Prindërit panë t’u vdiste fëmija para syve

Në Greqi ndodhi një aksident i rëndë ku gjyshi me nipin dhe një grua vdiqën si pasojë e një aksidenti. Gjyshja e fëmijës është në gjendje të rëndë. Gjyshja dhe nipi 3-vjeç ishin ulur mbrapa. Makina që drejtohej nga i moshuari humbi kontrollin dhe u aksidentua.

Gjyshi dhe nipi vdiqën në vend. Makina nga përplasja fluturoi në krah të kundërt të rrugës dhe u përplas nga dy të tjera. Njëra nga drejtueset e dy makinave të tjera vdiq.

Pas makinës së 66-vjeçarit që shkaktoi aksidentin ndodheshin babai (djali i 66-vjeçarit që vdiq) dhe nëna e 3-vjeçar, të cilët e panë tragjedinë me sy.

Mediat greke shkruajnë se shoferi 66-vjeçar, pra gjyshi i 3-vjeçarit jetonte dhe punonte në Këln të Gjermanisë dhe kishte ardhur në vendlindjen e tij, Patra, për dasmën e fëmijës së tij, që u martua pak ditë më parë, sipas mediave greke.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...