“Godite”, 15-vjeçarja rreh të miturin, “fotografët” që filmojnë ngjarjen qeshin (VIDEO)

Një video e cila po bën xhiron e rrjetit tregon momente të paimagjunueshme dhune dhe bullizmi në një shkollë në Heraklion të Kretës.

Në mënyrë të veçantë, në videon e shfaqur nga Mega, shihet një vajzë 15-vjeçare duke goditur një 13-vjeçar teksa dy të mitur janë duke filmuar ngjarjen.

Kliko per te pare videon

Sikur të mos mjaftonte kjo, shihen nxënësit duke e inkurajuar 15-vjeçaren që të vazhdojë dhunën.

Për rastin, prindërit e 13-vjeçarit kanë bërë padi ndaj familjes së 15-vjeçares, ndërsa kanë dhënë edhe deklaratën në polici.

15-vjeçarja e shtrëngon 13-vjeçarin në qafë, ndërsa e godet edhe në kokë. Dy personat që filmojnë qeshin me ngjarjen, ndërsa njëri kërkon që ajo të vazhdojë./Albeu.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...