Volkswagen-i përplas makinën e Policisë Rrugore

Pasditen e së shtunës, rreth orës 19:00, në segmentin rrugor Kuçovë-Ura Vajgurore, në vendin e quajtur “Meteor” është përplasur një mjet tip Volkswagen

me mjetin e Policisë të Qarkullimit Rrugor.

Si pasojë e aksidentit, të dyja makinat kanë rënë në kanal. Nga përplasja janë dëmtuar dy efektivë të policisë si dhe drejtuesi i mjetit Volkswagen, shtetasi me iniciale E.Sh.

 

Të tre të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

 

 

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...