Kur Drejtori Sportiv i Akademise se Vllaznise behet nostalgjik…

541

Alban Hasani paraditen e se merkures ka publikuar nje foto ne rrjetin social Instagram qe duket se e ka bere jo pak nostalgjik.

- PUBLICITET -

Ne kete foto shihen tre emra te njohur te futbollit si Alban Hasani,

Elvis Plori dhe Samuel Nikaj.

Me publikimin e kesaj fotoje duket se Hasani ka nostalgji per kohen kur luante ne fushen e blerte por njekohesisht na tregon edhe nje detaj tjeter rreth treshes se fotos Hasani,

Plori dhe Nikaj kjo verteton se miqesia e tyre eshte goxha e hershme ne vite ku edhe sot e kesaj dite ata pervec se kolege mbeten miq te ngushte me njeri tjetrin

Lexo edhe:   Kur Zoti mposhti regjimin e përbinshëm gjakatar të satrapit Enver Hoxha