VLLAZNIA SHENON GOLIN E DYTE,VLLAZNIA-TEUTA 2-0

Ne stadiumin “Loro Borici” te Shkodres po luhet ndeshja e futbollit Vllaznia-Tauta e vlefshme per kategorine superiore te futbollit shqiptar.

Ndeshja ka filluar me nje minute heshtje ne nderim te viktimave te aksidentit te se dieles ne Velipoje te Shkodres.

Ka qene minuta e 26-te kur Çinari me nje goditje me te majten e tij ka kalur ne avantazh shkodranet 1-0.

Ne minuten e 35 te ppjeses se pare, Malota dyfishon rezultatin per Vllaznine duke dhenuar nje gol me koke.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...