Vidhte shtepitë, arrestohet hajduti në Shkoder

Një 29 vjeçar nga Bushati i Vaut të Dejës është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e një banese në lagjen “Naim Gjylbegu” Shkodër.

Policia informoi sot për arrestimin e D.H. më 24 dhjetor 2017.

“Ndalimi i tij u bë pasi në bashkëpunim me shtetasit L. S. 29 vjeç, banues në lagjen “Perash” Shkodër dhe A. N. 27 vjeç, kanë vjedhur banesën e shtetasit A. M. 44 vjeç, banues në lagjen “Naim Gjylbegu” Shkodër.”

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale të “Vjedhje e kryer në bashkëpunim”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...