SHKODER.INFO Etiketimet VJESHTA

Etiketim: VJESHTA

Te fundit

Ia hoqi mendjen fare Luanit, Lindita del nga makina dhe kërcen në mes të...

Pas takimit, Luani ka kërkuar që ta shoqërojë për në shtëpi Linditën dhe kjo e fundit ka pranuar. Ndërsa shkonin për në shtëpi, Lindita e...

U tha që u hap kufiri, po grekët po tallen me shqiptarët: Sot mbyllet...

Greqia vijon të aplikojë rregulla dhe qëndrime të ndyshme sa i takon hyrjes së shqiptarëve drejt vendit fqinj, ku ndryshe nga sa u tha...

Ilva Tare skuq gruan e Edi Ramës/ Ja pyetja që nxorri nga vetja bashkëshorten...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama në një intervistë të dhënë për “Ilva Now”, u pyet në lidhje me qëndrimin e bashkëshortit të...